Logo
Právě je 28. bře 2024 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2006 20:39 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak to jsem rád, že se OT taky chce zapojit.. pokud jsem na nějaké Mini opravdu zvědavý, tak je to právě to jeho.. doufám, že bude zrovna pojízdný a pěkně nám ho předvede..
jinak s tím kempem je to opravdu spíše na Vás Brňácích, abyste obhlídli terén a nahodili nějaké pěkné místečka.. tak jen do toho aby to setkání nebylo jen přátelské, ale taky třeba stěží zapomenutelné.. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22. led 2006 21:37 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
O.T. píše:
Pro Jo: Ačkoliv jsem Brňák, z té fotky jsem nepoznal, kde se nachází to rómantické místo?


Obřany, směr Bílovice, předposlední levá před výjezdem z Brna (kolem jakési autodopravy)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. led 2006 11:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
pekne pekne ;-) jen tak dal, napady se mnozi ;-)

jen bych tedy asi trochu poupravil termin na 15.7.-16.7.2006 (tj. sobota-nedele) s tim, ze by "program" probihal jen 15.7. ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. led 2006 12:38 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. črc 2005 19:24
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha, SVK
Estliže to tedy bude sobote und nedělen tak mi přijedem :P no a čili máte jistoten že přijeden aspoň jeden slovenken :P Sorry ale ja mam dneska taken dobren naladen :twisted: :wink:

_________________
Mi casa tu casa, Mi Mini MI MINI!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. led 2006 15:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
To už nikoho nic nenapadá? Sraz fora, taková důležitá věc!
Já vím, jsem z Brna a tak byste se takto měli ptát vy mě a ne já vás, ale přesto - má někdo ještě nějaký dobrý nápad?
Shrňme si co zatím máme - přehrada a spanilá jízda v jejím okolí se zamlouvají, návštěva Punkevních jeskyní má taky ohlas, myslím že milovníci motorek na okruh zavítají bezprecedentně (možná bychom se tam měli taky zkusit protlačit, v nestřeženém okamžiku vniknout na trať a dát Rossimu co proto :wink: ), kemp a nocleh by asi neměly být problém... Jen bych možná ještě jednou zkusil navrhnout tu návštěvu hradu Pernštějn. Cesta tam je totiž vážně pěkná (coby rodák z Tišnova jsem se tam něco najezdil a proto vřele doporučuji), jeden z nejhezčích šeských hradů zato určitě také stojí a co hlavní, pokud bychom to nějak šikovně vzali zpátky do Brna, užili bychom ještě větší bžundu, jelikož by to znamenalo prakticky už cestu po vysočině a tak jak všichni víme, je pro řidiče rájem. Můj návrh :wink:

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. úno 2006 19:02 
Bylo by docela vhodné stanovit, jestli chceme přespání v kempu nebo na "tý louce zelený" , neboť by to velmi ujednodušilo moje uvažování o programu(viz níže).
Varianta kemp: Stálo by to cca 250,- za auto,stan+dvě osoby. Do úvahy zatím přichází dvě možnosti
- jeden kemp je u brněnské přehrady, nedaleko hradu Veveří(pro borce ze štatlu, co gómó kde to je). Je hůže dostupný pro ty co přijedou z dáli, zejména od Olomouce. Na druhou stranu je na pěkném místě u pěkné klikaté silničky a je tam pěkné místo na stanování atd.
-druhý kemp je u řeky za brněnským výstavištěm, což znamená, že je téměř ve městě. Je naprosto ideálně dostupný pro všechny, akorát v jeho blízkosti vede III. městský okruh, takže tam nebude takový klid.

Varianta plac někoho z nás: Do úvahy přicházi zatím taky dvě možnosti - ta Joova a moje, což je zahrada 1100 m2 + dostatečný parking na přilehlé slepé uličce s nevalným ale fungujícím osvětlením.

Program se zatím rýsuje tak, že by se stanovil sraz na přesnou hodinu (- např. 9:00 až 12:00 :wink: ) na nějakém vhodném prostranství s blízkou restauraci s možností poobědvání. Následovala by SJ(spanilá jízda skládající se z jízdy ve vláčku i ze svižnější pasáže pro fotografy na nějakou turistickou atrakci - např hrad, jeskyně , okruh
apod podle ohlasu na fóru) a odpoledne-navečer jízda na místo k přenocování kde bych si představoval oheň, opékání všeho možného, pití všeho možného(bečka e základ) a všemožný spánek. Druhý den diskuze na dalšími setkáními a rozjezd.

Věřím, že budete mít spoustu dobrých připomínek a konkretizací

- sem s nimi! :compueter:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. úno 2006 19:58 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 20:06
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec Králové
No vypadá to že to klapne podle toho co tady píšete tomu já říkám spolupráce všichni co můžou přispějí snaží se všichni pomoct tak tomu já říkám týmová práce!! :) to bude asi dost bombovej sraz :D ale já se tam asi bohužel nedostanu pač sem už z Hradce Králové a to je trošku z ruky :cry: a navíc nemám ani Mini ani žádný jiný auto a ani nemám řidičák :cry: ale kdybych vám moh jakkoliv pomoct tak stačí napsat a já se vynasnažim...... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. úno 2006 12:58 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
plne souhlasim s Otou, ten casovy harmonogram bych videl podobne ;-) (taky tam snad v tu dobu dorazim ;-) ) a pak nekam udelat tu spanilku ;-)

s tim ubytovanim/prespani by to chtelo hlasovat komu by co vice vyhovovalo ;-)

takze ted bude probihat mesicni hlasovani o tom, kde udelat nocleh, tak nevahejte a hlasujte.

A diky Oto za salodlouhy text a za starosti ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. úno 2006 19:41 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Díky za umístění hlasovadla :thumbup:

Cooperman: Taky doufám, že se sraz( můj pracovní název:I. Brněnské betálné Mini-sčuch) vyvede na výbornou. A jestli ti můžu radit, tak se domluv s nějakým miníkářem z tvého okolí a dojeť taky - získáš nové obzory :deejay:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. úno 2006 21:37 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. kvě 2005 20:06
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec Králové
O.T.:no nevim esi to klapne,no etě uvidim snad někoho seženu :wink:

_________________
MINI je MINI co dodat.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. úno 2006 10:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
Zdravím,
tak jak se koukám, za dobu mého pobytu ve vysokohorských oblastech naší banánové republiky se ohledně srazu pár věcí vyjasnilo, což mě jen a jen těší. Otakarův pracovní název pro tento Z*C*U*K je myslím naprosto dostatečně motivující pro nás pro všechny a proto znova apeluji přátelé - přemýšlejte, nadhazujte, rejpejte a vůbec, ať se nám tu dobrých nápadů, větších či menších, nashromáždí co nejvíce, jelikož jak se říká, krása celku tkví v detailu. O hlavních bodech srazu se tu již zcela demokraticky hlasuje pomocí jednoduchého kliknutí (sláva internetu a našemu adminovi) a o menších záležitostech, tématech hovoru, výměnách dílů, literatury a a a ... by se mělo rozhodnout právě tady a teď. Tak se nebojte přiložit do kotle, bude to ku prospěchu všem! :D
PEPE-K

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. úno 2006 14:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
Jeskyně a hrad jsou perfektní. Přespání je určitě třeba (mám to 300 km daleko) a myslím že je lepší klidné místo u přehrady. Pokud budu pojízdný, rád se zůčastním. Jinak kdyby byl nějaký plac, tak mám kužely na jízdu zručnosti a semafor na 400m sprint.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. úno 2006 08:39 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
to vrabi: kuzeli by se urco hodili ;-) s tema semaforama to asi bude uz horsi, protoze nevim jestli se najdou lide co by chteli sprintovat ;-) i kdyz by to bylo asi zajimave ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. úno 2006 14:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
Martty zdraví všechny minikaře... Právě jsem se dostal na den dom tak první co mě zajimá co se děje na těch nej.... stránkách o MINI :D... Koukam že plánujete srazek a podle datumu to vypadá že bych se za váma mohl podívat,jelikož hned jak roztaje na horách sníh,vyrazím s drakem za klukama na vyvaření podlah, prahů a snaad zbudou penízky i na brzdy :D .... A když ne tak co, mi frajeři jezdíme bez brzd 8) ...

K tomu co vy tady plánujete, je to super ale nebylo by možný aby jsme my ze západu mohli přijet už v pátek??? Je asi fakt že to řeším poměrně brzo ale moc se mi nechce hnat draka do Brna ráno,ale zase nechci abych byl pořípadě v kempu jedinej minikář co už by přijel v pátek... Co ty na to Miku co si zopakovat jízdu v koloně jako tenkrát do Olomóca... :D .....

Zatim se tu majte oužesně a já zase padám na hory vlekařit 8) .... Kdyby jste měl někdo cestu kolem Hofmanek na Šumavském Špicáku tak se za mnou stavte na vleku Goldhof.... Mini zdar.............. Nazdar martty

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. úno 2006 20:27 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Martty: Myslím, že pokud můžu mluvit za Mini-Brňáky, tak budeme velmi rádi, když někdo přijede dřív. Aspoň budeme moct lépe pokecat o všem možném, protože podle mne je na to 1,5 dne málo času :lol:

Vrabi: Kužely pokud možno ssebou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. úno 2006 09:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
to O.T: kužely klidně vezmu, mám jich asi 20 a moc místa nezaberou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20. úno 2006 20:17 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 540
Bydliště: Brno
Místo srazu a "mini-rojení" by podle mne mělo být na nějakém kulturnějším parkovišti.
Myslím si, že setkání miníkářů by nemělo být někde v ústraní rozlehlého parkoviště nějakého super- hyper-marketu.
Mám tip na plochu u přístaviště Brněnské přehrady, která bezprostředně sousedí s promenádou pro pěší a cyklisty. Problém by mohl nastat při vymezení dostatečného prostoru - pokusím se zjistit, které městské části to patří a jestli by se dalo něco domluvit. Pak dám zase vědět.

Vrabi: Díky - budou se hodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21. úno 2006 08:50 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. bře 2005 15:09
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno-Řečkovice
S přesně touto parkovací plochou jsem kalkuloval, díky za podporu :D Každopádně bychom také měli vymyslet, jak správně nasměrovat ty, kteří nemají takříkajíc "brněnský pas." A jelikož jsme z Brna, zřejmě to bude na nás O.T. ... Přemýšlím teď nad nějakým notoricky známým místem, kde bych třeba já čekal pro případ, že by někdo přesně nevěděl, jak se proplést velkoměstskou džunglí směrem k přehradě. Momentálně mě však napadá jen zastávka autobusu u nás v Řečkovicích :lol:

_________________
The biggest things allways hasn´t to be the greatest ones... Mini.

R5 GTE 16V. Volantu se jen držím. Tohle auto se řídí srdcem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. úno 2006 13:06 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. úno 2006 12:59
Příspěvky: 50
Tak nápady na srázek jsou to je ok,ale já mam napad spíš se tyká jenom brnáku,ale zvaní jsou všichni.Co takhle domluvit nějakej srázek na sobotu jenom takovej mini srazek.Mám výbornej nápad.Stejne jsem se chtel seznami s O.T tak by jsme to vzali dohromady.Sice nevím koli se nas sejde,ale muzem pokecat a pak jit treba nekam na "pivko".Napiste mi kdo by mnel zajem.

_________________
Mini je COOL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. úno 2006 12:39 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Stala se taková zlá, zlá, nepěkná, ošklivý problém.

V datum kdy jsme plánovali sraz se bohužel koná sraz v Maďarsku, a bohužel termín uveřejnili až teď....

Takže...nám nezbývá než posunout datum a snad už definitivně! na

22.-23.7

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz