Prostor pro příznivce klasických MINI, zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Pitbull

26. úno 2006 15:27

Nzdar lidicky tak ma pro vas moje mini ma strasně moc věcí co vám řict,ale myslim že to bude lepší až na srazu tak to trošku zhrnu.

Koupil jsem mini netopilo-14 dni po tom začlo hořet a jak jsem hasil odrovnal jsem moje blíbené radio JVC za 17.000 :evil: kč-pak nejelo a začli ůpravy:Novy kola s blatníčkama-2x skořepiny-Komplet počalounění interiéru.

Dalčí ůpravy nastanou:Dát do hromady interiér,světla tipu "engels eyeas",pořádná hudba atd no je toho ještě moc,ale jak říkám pokecáme na srázku.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

27. úno 2006 11:38

mas to pekny ;-) a co v tom mas za motor?

27. úno 2006 13:57

Když vidím tu barvu :oops: , kola :shock: a pražskou značku 8) , tak jsem ho možná na podzim chtěl koupit, ale můžu se mýlit. Taky jsem měl snovej začátek :roll: . Nejprve mě ruplo topení :( a pak jsem při couvání urazil o betonovou zídku mlhovku a zohybal výfuk :cry: . Ale všechno už je v pohodě :D a nemůžu se dočkat jara, až auto zresuscituju a konečně vyjedu :twisted: . Mám už kupu plánů na inovace. mejdloš

27. úno 2006 17:26

mam v tom 1.3 a premysli o prestavbe na 1.4 turbo

27. úno 2006 20:48

a z ceho chces vzit 1,4T?

02. bře 2006 11:06

Znas to neco uberes neco pridas.Mam jakysiho korinka co to komplet udela,ale problem je v tom ze to bude s tat pulku minika.

02. bře 2006 12:12

No nechci tě strašit, ale dodat turbo k běžnému sériovému motoru (aspoň tak jsem to pochopil že to chceš udělat) není vůbec žádná legrace. Většinou to končí hromadou vyhozených peněz a zničeným motorem :onfire: Jestli ten člověk nemá zkušenosti s úpravou tohoto konkrétní motoru tak si radši kup za ty peníze něco užitečnějšího a nebo tam napasuj jiný motor co má turbo již od výrobce.

10. dub 2006 20:48

jsi sledovan ;-)
Přílohy
tuning brno 088.jpg
tuning brno 088.jpg (101.22 KiB) Zobrazeno 5991 krát
Odeslat odpověď