Logo
Právě je 29. bře 2024 00:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05. dub 2006 11:13 
Tak je to tu.
29.4.06 v 10 hodin v Místku u Tesca sraz a následně odjezd na soutěžní odpoledne.
Co se týče pravidelných účastníků s těmi počítám na 100%, a další zájemci nechť mi potvdí účast na e-mail: mawy@post.cz
PS: Ondra má účast povinnou


Přílohy:
III_OnTheRoad.jpg
III_OnTheRoad.jpg [ 86.9 KiB | Zobrazeno 4000 krát ]
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2006 15:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
No jasně.. pokud mě v práci nepřipoutají k počítači, tak se milerád opět zúčastním.. jde mi přece i o obhajobu vítězství v minulé Minirally.. ten putovní modýlek co jsem ti vrátil mi teď chybí a chci ho zpět :lol:
jinak snad moc neprozradím, když povím, že letos je akce ještě zajímavější a projížďka po Beskydech bude stát opravdu za to a vypadá to, že i účast bude vyšší.. Snad nám počasí bude přát a sluníčko se na nás bude skrz okna pěkně usmívat.. Doufejme, že sníh a potřeba horkého čaje jako v říjnu už nehrozí.. zatím to vypadá na pěknou opalovačku a nějaké pěkně studený drink či zmrzlinový pohár..
takže kdo momentálně strádá nedostatkem Mini srazů a má to k F-M v přijatelné vzdálenosti, nechť se v tu sobotu v 10h dostaví na seřadiště vozů, které je pro lepší orientaci na parkoviště u Tesca. Odtamtud se rozjedem podle itineráře na společnou vyjížďku.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. dub 2006 22:08 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
jak já bych jel :cry: ale jeste nemam cim a navic sem v SO v praglu takze nedorazim ani na cumendu...to je pech, jinak at vyjde slunicko a nezradi vas auticko :shock: :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. dub 2006 17:07 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
tak co severomoraváci, jelikož mini je stále ve výstavbě byla má účast pouze z říše fantasy, ale zajímalo mě zdali jste se vůbec sešli a jak nakonec celá akce dopadla


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. kvě 2006 22:44 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
čaj, tak jak to dopadlo? sou nejake fota???? :shock:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2006 09:04 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Omlouvám se za pozdní reportáž z víkendového "On the Road III.", ale můj přístup na net je v poslední době hodně nepravidelný.. :? snad Vám to alespoň z části vynahradím dnešním příspěvkem.
Jak všichni dobře víte, tak počasí celý minulý týden (kdy je většina z nás připoutána v práci) bylo krásné až nádherné..a horšilo se vždy až po pracovní době, kdy nám trochu sprchlo.. Nebyl proto důvod se domnívat, proč by to zrovna v sobotu (na kterou byla naplánovaná už třetí akce tohoto druhu pro severomoravské majitele Mini + všechny příchozí) tak proč by zrovna tuto sobotu se mělo počasí vrátit zase o půl roku zpátky.. Opravdu nebýt pokročilého data v kalendáři, tak počasí bylo naprosto stejné jako na "On the Road II.", který se konal v říjnu. Tak jsme všichni vytáhli zimní oblečení a ti kdož tak neučinili, pak samozřejmě mrzli.. Věřím, že kdyby naše naplánovaná trasa "minirally" vedla horama, tak že by tam mohlo i sněžit. Toť ale vše k lamentování nad počasím..
Z části nepřízeň počasí, z části fakt, že někteří ještě neměli připravené Mini na sezónu anebo jim to pracovní povinnosti nedovolily, se nás sjelo pět Mini.. i tak je to úspěch, protože za jiných okolností by každý v takovém počasí určitě raději zůstal doma a Mini v garáži maximálně nastartoval nebo ho nějak hýčkal :lol:
Takže po počátečním přepočítání účastníků jsme se vydali na společnou vyjížďku, která byla (můžeme říct už tradičně..neb to bylo podruhé za sebou) spojena s obdobou "minirally". soutěžní úkoly byly trojího rázu.. teoretické.. praktické a pak ryze dovednostní.. a tu si hned musím přihřát polívčičku, když řeknu, že obhájit první místo z loňské akce bylo hodně těžké.. ale i s přispěním nového navigátora (tentokrát má milá polovička), se nám to nakonec podařilo k úžasu nás a zastírané závisti poražených.. :lol: Tady se sluší vyzdvihnout invenci pořádající dvojice Martin&Veronika, neb pro hlavní cenu v podobě modýlku Mini tentokráte vytvořili podstavec stávající se z opravdového Mini pístu.. (a jestli vyhraju i příště, tak mám slíbenou i ojnici :lol: )
Abych přiblížil průběh Minirally, tak tentokráte se odehrávala na opačné straně od F-M tedy blíže k polským hranicím.. celková délka byla 80km a podle itineráře (což byl i jeden ze soutěžních úkolů) jsme napočítali průjezd 20 obcemi.. objeli jsme si komplet Žermanickou přehradu.. a při pravidelných zastávkách plnili úkoly.. slalom rychlá chůze mezi kužely s pingpongovým míčkem na raketě na čas.. slalom s Mini na volném parkingu mezi kužely s kelímkem vody na streše na čas s podmínkou, že se nesmí převrhnout.. (všimněte si jak se Kamil zde ho znáte jako BMW-Racing pohodlně usadil do Mini.. :lol: ) a posledním venkovním úkolem (což nás všechny překvapilo až konsternovalo) byla střelba na plechovky "airsoft" zbraněma (snad jsem to napsal správně) což je známá klukovská pistolka na kuličky dovedená k dokonalosti.. a kdo měl problémy s muškou u plynové "devítky" mohl si náladu spravit při pokusech se samopalem.. musíte uznat, že to na fotkách vypadá dost věrohodně.. z praktických úkolů pak za zmínku ještě stojí navlíkání korálků na vlasec na čas a kreslení obrázků Mini.. no srandy kopec.. kdo nikdy nebyl tak neví o čem je řeč a rozhodně se příště musí zúčastnit.. prima parta lidí.. spousta Mini.. zábava.. takže příště Scooby a Cefo.. jedete taky?


Přílohy:
web OTR3 (1).jpg
web OTR3 (1).jpg [ 121.95 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (2).jpg
web OTR3 (2).jpg [ 105.94 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (3).jpg
web OTR3 (3).jpg [ 101.92 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (4).jpg
web OTR3 (4).jpg [ 105.95 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (5).jpg
web OTR3 (5).jpg [ 167.26 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (6).jpg
web OTR3 (6).jpg [ 94.42 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (7).jpg
web OTR3 (7).jpg [ 129.64 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (8).jpg
web OTR3 (8).jpg [ 103 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (9).jpg
web OTR3 (9).jpg [ 118.47 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (10).jpg
web OTR3 (10).jpg [ 139.42 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (11).jpg
web OTR3 (11).jpg [ 172.5 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (12).jpg
web OTR3 (12).jpg [ 193.07 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (13).jpg
web OTR3 (13).jpg [ 116.5 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (14).jpg
web OTR3 (14).jpg [ 83.55 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
web OTR3 (15).jpg
web OTR3 (15).jpg [ 102.69 KiB | Zobrazeno 3845 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz