Logo
Právě je 28. bře 2024 16:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16. kvě 2006 21:16 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
Tak ma nekdo chut se podivat do nemecka na sraz? Misto konani je cca 100km od hranic, takze pro zapadocechy a stredocechy je to celkem kousek ;-)

jinak zde jsou nejaky informace - http://www.mini-bs.de/neumarkt06.pdf

to Golias: mas v planu tento sraz navstivit? Diky


Přílohy:
mini.jpg
mini.jpg [ 217.04 KiB | Zobrazeno 9325 krát ]

_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. čer 2006 21:38 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
to opravdu se nikdo ze zapadnich Cech neprida? :-(

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. čer 2006 20:01 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak jak je to s Vámi kdo se mnou a minimikem pojede,nenechte se pobízet určitě to bude super sraz a hlavně to bude změna. :wink:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: to minitom
PříspěvekNapsal: 02. črc 2006 10:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Já nemůžu,už je to na tuty...Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: srazík SRN
PříspěvekNapsal: 07. črc 2006 11:44 
Jede tam někdo :?:
Pokud to vše tady pořeším, mohl bych zítra ráno odfrčet.

Jirka P.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. črc 2006 12:00 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
No to je jasný zatim jedeme ve třech minikách a nejblížší k Tobě je Minimike tak se domluv rovnou s ním a je z Plzně. :lol:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. črc 2006 15:49 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
to Sladek: zdravim Vas, no jedeme, odjezd je v 7h z Plzne u Tesca a pak o pul 8 na sjezdu z D5 na Bor/Stribro, to by pro Vas bylo nejlepsi ;-) a cislo na me plati ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. črc 2006 18:42 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
takze je to za nami a vsichni sou uz v poradku doma a muzu jen konstatovat, ze sraz se vydaril a pristi rok, pokud me zase nekdo podpori, tak jedu opet ;-)

a vezmem to poporadku ;-)
v sobotu rano, jak bylo domluveno, sem se napred v Plzni setkal s Fanym. Ten, jak sem se dozvedel uz vyjizdel o pulnoci a pak prespal cca 30km pred Plzni a uz v 7h na me cekal ;-) po prohozeni par slov a dotankovani benzinu jsme se vydali smer Rozvadov, na dalnicnim sjezdu Bor na nas uz cekal i dalsi clen naseho vlacku a to MiniTom.
Obrázek

Prejezd pres hranice byl poklidny a zadne starosti sme nemeli, cesta ubihala tak jak mela, jen se zhorsovalo pocasi, takze sme zacinali miti obavy z pocasi v miste srazu. Behem cesty nas stihli dve prehanky, ale do aut nam skoro neteklo, takze se jelo vesela dal. Po 10h sme se jiz blizili k miste srazu a podle ukazatelu sme se dostali az na misto srazu. Tam sme zjistili, ze misto konani srazu je u hospody, kde je mensi parkoviste, ale to nevadilo, protoze jiz v tu dobu tam mohlo byti cca 30miniku, sme s klidem zaparkovali a nechali vychladnout nase milacky ;-)
Po zaplaceni poplatku sme si pomalicku obesli zaparkovane vozy a videli sme i vozy, ktere v nasich koncinach nejsou vidane ;-) jako napr. tento Elfik
Obrázek

pak se tam nachazelo hodne kombiku a jeste vetsi mnozstvi klasickych mini ;-) a i nejake to kabrio se tam objevilo, jak origo Rover, tak prestavovane dodatecne ;-) a objevila se tam i jedna limuzina ;-)
Obrázek

no pote sme si odpocinuli a kdyz dorazeli dalsi a dalsi minici, vsimli sme si, ze dorazil i nas vrchni "Sladek" s kombikem ;-) razem se nase Mini vyprava rozrostla na pocet 4 vozu ;-)

po 12h zacal orientacni zavod, po nasi domluve, sme se rozhodli, ze vyrazime jako jednotny tym o 4 vozech ;-) diky vstricnosti organizatoru sme dostali itinerar v anglickem jazyce (i kdyz nejak obstojne anglicky sem umel jen ja a pan Sladek si ho nechal dat v nemcine) - pri prvnim seznameni s itinerarem sme zjistili, ze trasa by mela byti dlouha cca 40km a nezalezi na case, za ktery to stihnem. Takze sme to tak i obcas pojali a vyrazili. Nejake otazky se nam zdali zaludne az tak, ze sme to nedokazali pochopit ani kdyz sme si to rekli v anglictine i v nemcine :-) ale to nevadilo, my sme se drzeli hesla se smichem dojedeme nejdal ;-)
takhle vypadali nase prijezdy a stani u ruznych "opernych bodu", nebylo dulezite jak, ale museli sme byt hned u mista :-D
Obrázek
ze zacatku to slo dobre, 90% veci co sme meli najit tak sme nasli :-) ale cim vic sme se prokousavali cestou, zjistili sme, ze to cim dal min a min chapeme :-) ale co se dalo delat, v dobach nejhorsich nas zachranoval Sladek, protoze se dal do reci s mistnimi lidmi a zjistoval kam to vlastne mame jet :-) asi po 3,5hodinach a ujetych tak 80km sme se dostali zpet do kempu (vsem uz se chtelo na WC) a oni si jeste vymysleli, ze budeme najizdet na 15cm ke krabicim :-) tak to sme hopem odjeli a zacali se vzpamatovavat z orientacniho zavodu ;-)

Pote nastal obligatni program, svacinka, pivicko, odpocinek a kecalo se a kecalo ;-) asi hodinu po nasem dojezdu se s nami Sladek rozloucil a vyrazil zpet do vlasti. Pred 8h vecerni se zatahlo a byli sme nuceni opustit travnatou stran a presunout se do salu hospody, kde sme zjistili, ze bude promitani fotbalu Nemecko-Portugalsko. Probehlo zde tez vyhlasovani vysledku zavodu, kde jsme s usmevem zjistili, ze sme se neumistili (jake to prekvapeni :lol: ). Po prvni pulce fotbalu sme se rozhodli jit spat, abychom se alespon tu hodinu vyspali :-) nastesti nemci nebrali vitezstvi az tak vazne a nechali nas "v klidu" vyspat ;-)

Rano jsme se vsichni vyhrabali z aut a zacali se protahovat (osadka meho vozu (ja + pritelkyne) jsme vstali jako prvni a se slovy, ze nechame ostatni jeste vyspat (5h rano), sme se vydali na obhlidku okoli) po nasem navratu se probudil dalsi clen nasi vypravy Tomas, ktery sel tez na prochazku, protoze sme nechteli Fanyho jeste budit :-) po jeho navratu sme Fanyho opatrne probudili a po rozkoukani sme se dohodli, ze vyrazime smer domov.

Cesta probihala jako vzdy v poklidu za slunecneho pocasi, ktere nas provazelo az na hranice a i za hranice ;-) pri dotankovavani paliva jiz na ceske strane byl Tomasovi za Minika nabidnut Peugeot, ale tuto lakavou nabidku neprijmul :-D

A co rici zaverem? :-) sraz se vyvedl na 100% a natoz ze se jednalo teprve o 2. rocnik a jiz na nem bylo dohromady cca 60 Mini, tak si myslim, ze je to dost slusne, me osadce se velice libil a stejne pocity si myslim, ze maji i ostatni clenove, kteri urcite nejaky maly komentar tez dopisi a doplni na co jsem zapomnel ;-)

A jak jsem slibil nemeckemu organizatorovi, pristi rok jedem opet ;-)

That's all folks.....

a jeste kompletni galerie ;-)
2. MINItionalen Treffen in Neumarkt/Opf. 7.-9.7.2006

P.S.: a myslim si, ze sme se s nasimi auty urcite neztratili a budou si nemci o nas povidat ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. črc 2006 19:56 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
No tak jak napsal Minimike musím říct že je to vše pravda až na to že Němci k nám moc poklidný nebyli co se týče noci aspoň já jsem měl problém usnout i když jsem měl prášky na spaní(německé pivko).Jinak se tato akcička opravdu podařila a to neříkám aby všichni členové a vlastníci mini záviděly :lol: a je fakt že tak hojnou účast miniků jsem opravdu nečekal a vím že je dobré umět aspoň jeden světový jazyk :? .Nevím jak fotky půjdou po sobě tak to naíšu najednou -fotku s minimikovo mini jsem fotil aby bylo vidět to počasí do kterého jsme se hnali,do popelníku bych radši nic netípal i když tak krásně mávaly,tak ten motor komentovat nemusím ale jen se mi zamlouvá to zavírání pravděpodobně ze spitfira,vlek je vlek a ty holé prdele aby bylo vidět ským jsem byl na srazu :lol:


Přílohy:
sraz1.jpg
sraz1.jpg [ 78.37 KiB | Zobrazeno 9134 krát ]
sraz2.jpg
sraz2.jpg [ 100.05 KiB | Zobrazeno 9134 krát ]
sraz3.jpg
sraz3.jpg [ 163.58 KiB | Zobrazeno 9134 krát ]
sraz4.jpg
sraz4.jpg [ 128.79 KiB | Zobrazeno 9134 krát ]
sraz5.jpg
sraz5.jpg [ 137.52 KiB | Zobrazeno 9134 krát ]

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: national trefen
PříspěvekNapsal: 09. črc 2006 21:20 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. črc 2005 09:40
Příspěvky: 116
Bydliště: Krkonoše - Pec
krasne fotecky dekuji vsem zucastnenim za super akci :D pivo jako prašky na spani fakt ucinkovali


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09. črc 2006 22:43 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
diky za strucne doplneni informaci ;-) a sem i rad, ze se sraz libil jako me ;-)

a jen pro predstavu, jak vypadal itinerar, ktery sme dostali a podle ktereho jsme jezdili ty 3,5hodiny :-D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10. črc 2006 17:59 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
dodatek - 3. rocnik srazu uz je znam a to v terminu 6.7.-8.7.2007 ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. črc 2006 19:40 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Ahoj Tome.Slyšel jsem,že tvoje Mini má po návratu z Německého srazu výkon trabanta? :cry:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. črc 2006 18:12 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Nazdar Pavle přesně vím od koho vítr vanul :lol: a taky si to s Váma vyřídim.Mám o jeden válec víc než trabi ale už se na tom dělá.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. črc 2006 18:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Ahoj Tome.Kdyby jsi potřeboval pár koní navíc,aby jsi nám stačil při cestě na nějaký sraz,tak se jich pár v Domaslavicich pase :lol: Jinak držíme palce at to máš rychle v kupě :P


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. črc 2006 12:43 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak to doufám že jedeš do Volduch a snad to už bude lepší ale ještě to bude chtít zásah do dvoutaktu asi si tam dám dva abych se srovnal s Vašima motorama.Ještě se ukáže komu to jede :lol:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. črc 2006 19:44 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Já už jsem Tome jenom krajinkář.Do Volduch s Petrem pojedeme,tak se potom ddomluvíme


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz