různé vaše reportáže z veteránských akcí, tuningových show apod.
Odeslat odpověď

47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

30. zář 2010 11:49

Zdravím všechny MINIkáře,
Napadlo mě, že by vás mohla zajímat akce kterou pořádá Autoklub Bílá Labuť. Datum konání je 6.11.2010, místo konání je Praha Strahov. Více informací by mělo být v nejbližší době na adrese http://www.vecerniprahou.cz/
Já jsem členem klubu a objevuji se na akci jako pořadatel. V minulosti jsem tam pár MINIků viděl a tam jsem se také do auta zakoukal :) takže pokud by měl někdo zájem, tak se může přihlásit. Na stránkách zatím je pouze loňský ročník, ale v brzké době se objeví letošní ročník včetně přihlášek a dalších detailů.

Účelem soutěže je organizování takového motoristického podniku, který není náročný na úpravy nebo nadměrné opotřebování vozidla ani na náklady účastníků. Hlavním účelem je podchycení zájmu motoristů o motoristický sport tím, že si prověří jezdeckou obratnost, orientační schopnosti a znalosti dopravních předpisů. Soutěž je organizována tak, aby rozhodujícím kritériem v hodnocení byly znalosti posádky a dodržování pravidel silničního provozu.

Tak kdyby se to někomu líbilo tak se tam uvidíme.

Hezký den Colic

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

04. říj 2010 11:27

Budu tam :-)
Jen ty přihlášky by to chtělo zveřejnit...

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

04. říj 2010 14:52

Mr.Vaahaa píše:Budu tam :-)
Jen ty přihlášky by to chtělo zveřejnit...


Super tak se kdyžtak uvidíme na technické přejímce. Zdůrazňoval jsem přihlášky hlavnímu pořadateli tak snad to bude co nejdříve ;)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

04. říj 2010 18:10

Mohu se zeptat pro koho je rally určena? Je to pro veterány či pro všechny auta? Dle datumu bych to viděl ,že tam moc veteranů nedorazí :( Díky

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

04. říj 2010 18:32

joj taky bych stál o podrbnější info...v kolik kde přesně a tak...rád bych zajel

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

04. říj 2010 18:44

tuleň píše:joj taky bych stál o podrbnější info...v kolik kde přesně a tak...rád bych zajel



vydržte ještě chvíli a určitě se to na tom odkazu objeví, to není bohužel na mě, jinak už by to tam bylo :) je to pro všechny auta bez omezení stáří , to samé u řidičů, věk ani pohlaví nerozhoduje :-) dal jsem to sem takhle s předstihem, aby ten , kdo bude mít zájem věděl, na kdy si třeba udělat volno :) jinak o tom co a jak se tam děje, je napsaný na tom odkazu , bude to nejspíš stejný jako v tom loňským roce, až na nějaký drobný změny....

budu to sledovat a jak tam budou nový informace tak to sem hodím

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

11. říj 2010 15:31

tak vážení přátelé je to tady :-) snad nebude ještě sníh , koukněte na www.vecerniprahou.cz už jsou tam informace a přihlášky.... a jede se i večerní etapa :-)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

12. říj 2010 09:55

tak kdo dorazí? :)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

13. říj 2010 00:18

muze to byt fajn, ale je to pro vsechny auta vcetne funglovek tak to malinko postrada na zajimavosti pro nostalgiky :)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

13. říj 2010 08:32

skondr píše:muze to byt fajn, ale je to pro vsechny auta vcetne funglovek tak to malinko postrada na zajimavosti pro nostalgiky :)


tak to je samozřejmě pravda, ale jezdí tam spousta lidí a i třeba broukem , maluchem, občas byl k vidění i karman ghia ;)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

14. říj 2010 21:28

Mno přihlásím se :-)

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

29. říj 2010 12:03

Up

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

29. říj 2010 21:41

Jsem přihlášen
startovní číslo 53

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

31. říj 2010 12:29

Nevím jestli víte do čeho jdete, ale s rally tahle soutěž nemá vůbec nic společného. Jedná se o něco jako byla dříve tzv. BOAZka jen to střílení vzduchovkou a házení granátem tam snad už není :lol:

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

31. říj 2010 12:41

Víme... :D

Re: 47. ročník soutěže Rallye večerní Prahou

03. lis 2010 14:21

Tak již tuto sobotu :)
Odeslat odpověď